SOK 015 - Pornič na busu
Zabava na avtobusu na poti na sejem erotike v Berlin.S člani in predstavniki Zavoda za kulturo pornografije 69 sem se odpravila na največji sejem erotike na svetu - Venus v Berlin. Tja grede smo se zabavali, komentirali zadnji porno film v slovenski produkciji in na koncu sem z Maxom zapela del himne zavoda.
Irena K.
30 x komentirano
Kaka pevca pa to je za na sceno :rofl
najlepša rit od vseh je
ksiht bleferja modica
njegov največji intelektualni domet je x v imenu
kdor slabo poje, slabo seksa
Kmetija 3/ Wankers on tour!
buahahahahah…..je moglo bt pestro ja…
irena najboljsa zmeri…
Haha! Super Irena. Kdaj je nadaljevanje?
Max Modic, kdor toliko govori in analizira pornografijo, piše himne, dela spletne strani - ta v bistvu uničuje seks. Družba je über-seksualizirana, kje je čar? Kje je tabu? Kje je tisti izziv? Daleč od tega, da bi bil puritanski, ampak seks je postal šport, ne pa neka intimna stvar dveh (ali večih oseb). Tudi ‘ocenjevanje’ nove slovenske porno dive ni vmesno, predvsem, ker gospodič, ne moremo primerjati vaših ’sposobnosti’, poleg tega je seks zelo subjektivna stvar. Zavod za kultura pornografije = Zavod konec kakovostnega seksa… Žalostno…
Ah ja, Max Modic. Včasih je še kar zabaven. Včasih.
Max je smeško. Nekoč sem bral intervju z njim v Mladini. Izjavil je, da vsak teden poje eno kilo rib in vsak petek pokadi eno cigaro. Dvakrat na leto pa gre z ženo - takole za sprostitev - v New York.
Spozna se pa na vse. Očitno.
Mal žalosto vse skupaj ;)
Kdor skoz govori o kešu, ponavad nima dnarja,
kdor oznanja velke načrte, ponavad nč ne ustvarja,
kdor skoz govori o službi, že dolgo ni vidu dela
in kdor skoz govori o seksu, je spolno zafrustriran!
Seks v mestu v srednjem veku:
mučilne naprave in čarovniške trike,
seks v mestu v enaindvajsetem stoletju:
deviške pasove za jezike!
(by N’toko)
Vem da porno tematika.. ampak prekleto vec spostovanja bi morali imeti do slovenske himne, kar se tega tice vas je lahko sram!!! Kot neumno debilno porno-himno bi lahko uporabili katero koli melodijo, ne pa slovensko na katero so ljudje ponosni, vi pa tako.. Sramota res. Grozno.
Če je to pornič, potem ne vemo, kaj drugi snemajo. Max: ti dobiš Nobelovo nagrado za kemijo, ker si iz “filma” naredil Drek. Tudi pevec nisi, sploh himna ti ne gre z jezika. Fuj!
Problem je, da je vse skupaj ena velika bedarija. Ne razumem motiva za ta ‘Zavod’. Na strani majo take stvari kao porno-slovarček, kot, da se ne da stvaro googlat dan danes. Imamo Wikipedio, milijon forumov, reportaž o Tajski in še in še.-Kar je svet nujno potreboval, še posebej pa Slovenci, so himne o pornografiji Maxa Modica. Se strinjam, ta himna je patetična. Cela druščina je patetična. Žalostno.
Ta film spominja na vlado v odhajanju.
Himne ti pa res ni blo treba predelavat.
ni več posnetka
modic nima mod ampak modica
zafrustrirani nedojebeni egoegoistični bleferčin
velika rit in majhna glava
O, krasno narejeno, Ana, tvoj prispevek je za pet od drugih. ;)
O Maxu Modicu pa nimam nič pametnega za reči, morda edino to, da se mi zdi razgledan poba, ki rad provocira in ga tupi …
Torej, naj povzamem zadeve. Skupina postaranih kmetavzov z rdečimi vratovi je odšla na Dunaj obiskat sejem stvari, ki vzburjajo genitalije, za na pot pa si je naročila dve dekleti, da bi v avtobusu, kjer se je med drugim gledalo porniče, ne bili sami moški. Na izletu so se tako veselili, pili alkoholne pijače, pripovedovali šale in občudovali najeti dekleti, ki sta na željo izmenjali slino; prisotna pa je bila tudi novinarka, ki je verjela, da s svojo udeležbo na tem izletu razbija tabuje, osebnostno rase, uživa in spoznava nove ljudi.
Poglejte, ljudje, poslednjo lekcijo jezika: da bi spoznali vso nizkotnost človeštva, nam ni potrebno iti daleč od gole deskripcije.
To Max! Naslednjič grem z vami! Sej fukal ne bomo več k doma, je pa boljši smeh k na HriBarju he he he
Ampak, bi lahko pa vsaj povabili Angelco Likovič pa še kakšno nuno!
Fin prispevek, moško veseljačenje kot se spodobi^^.
Mi je bilo pa na koncu kar naprijetno zaradi tiste himne. Zaradi obojega, vsebine in izvedbe …
dober pornič!lol
to miš:
Kdor skoz govori o kešu, ponavad nima dnarja,
kdor oznanja velke načrte, ponavad nč ne ustvarja,
kdor skoz govori o službi, že dolgo ni vidu dela
in kdor skoz govori o seksu, je spolno zafrustriran!
he he he
lahko nadaljujem
kdor skoz govori o fuzbalu, ponavad nima pojma o njem
kdor skoz govori o politiki, ponavad nima pojma o njemu
kdor skoz komentira po blogih, ponavad nima kej počet
:-D
to TEO B:
“Problem je, da je vse skupaj ena velika bedarija. Ne razumem motiva za ta ‘Zavod’. Na strani majo take stvari kao porno-slovarček, kot, da se ne da stvaro googlat dan danes. Imamo Wikipedio, milijon forumov, reportaž o Tajski in še in še … ”
na internetu je tudi milijone ljudi, ki pišejo bedarije v komentarje, tako da ne vem kako si ravno tu našel svojo nišo :-D
sprašujem se, kdaj so vsi ti zaplankani slovenci, ki seksajo samo v temi in v misijonarskem položaju odkrili internet
Hjoj a ste ljudje al žvali???? Pomojem ste čist brez čustev. Mislem sex na ex pa ni važn s kom al koko? ”Zavod za kulturo pornografije”???? LooOooL A ljudje res ne znajo denarja zaslužt z rokami in poštenim delom? Ma res ste neki hudi kulturniki - ŽIVELE ”KANTE ZA SMETI” - vsaj veš kakšen je njihov namen uporabe.
David, ali ste kaj pofukal na avtobusu?
Althea se popolnoma strinjam z tabo. Eden od mojih komentarjev na neki strani na prispevek o snemanju na celjskem starem gradu je bil:
˝Nagravžno in nagnusno!!!!!!!! Seks in ljubljenje spadata v posteljo in ne na gradove in kulturne spomenike!!!!! Režiser je sramota za Celje, da ne spoštuje svojega mesta in njegove zgodovine, to je podn od podna. Se vidi da je nevzgojen otrok to… Če je hotel posnet in prikazat Celje bi lahko izbral kakšen bolj primeren žanr. Če je že uporabil grad za snemanje, pa to brez soglasja, bi moral del dobička od prodaje filma nakazat za obnovo gradu.˝ Pomoje je ta zavod samo krinka za služenje denarja in pa zabava za stare preverznjake ki jim niso dosti njihove žene in najemajo preko društva dekleta za seks na eks. takimi in podovnimi društvi in združenji, seks izgublja na lepoti predvsem pa na vrednosti. Namreč seks bi moral biti krona neke ljubezni med moškim in žensko. Sad ljubezni je pa otrok. Če bi ljudje vsaj malo brzdali svoje hormone bi bilo ločenih bistveno majn. Meni se zdi da je to društvo zbirališče spolnih obsedencev. Spolnost je lepa če jo intimno delita dva.
predvsem je bilo opaziti veliko mero slabega okusa tako za filme kakor tudi za marsikaj drugega…sej vsa stvar ni napačna, napačni so sami ( vsaj večina ) ljudje, ki so pametovali in modrovali na tem posnetku! ej starci starci včasih treba tud pamet v roke vzet ne sam kurac! Sploh tisti “Nobelov nagrajenec” je sila pametna glava…in ta himna nasploh kaže izjemno intelegenco tistega, ki jo je napisal…svetujem mu, da kdaj ali kdaj prebere kakšno knjigo, ki ne vsebuje samo slik! Zares lepo za zaključek, tukaj so dokazali, ste dokazali vaše premoženje, ki ga nosite pritrjeno na vratu, glede vsega videnega pa dvomim, da je tisto premoženje v hlačah kaj dosti večje!