22. oktober, 2009 | Vest

Unicef vas vabi, Maša Simič

Vabilo na dogodek ob zaključku multimedijskega natečaja Ni mi vseeno.
  • DELICIOUS
  • Google
  • RSS

UNICEF Slovenija je v okviru evropskega projekta »Globalna ekonomija - globalna solidarnost: promocija razvojnih ciljev tisočletja« razpisal multimedijski natečaj s pomenljivim naslovom Ni mi vseeno. Natečaj je namenjen mladim med 14-im in 20 letom, zato vsi, ki vas mika multimedija ali želja, da bi svetu povedali, da vam ni vseeno, pohitite in nam pošljite svoj izdelek najkasneje do 30. oktobra. Več informacij najdete na spletni strani.
 
Natečaj bomo zaključili z večjim dogodkom, ki bo 20. novembra 2009 v Kinu Šiška Ljubljani. Tega dne obeležujemo tudi 20. obletnico sprejema Konvencije o otrokovih pravicah, zato bo ta dan za vas mlade še posebej pomemben. Dogodek bo pravo multimedijsko doživetje, kjer boste mladostniki vključeni v ustvarjanje interaktivne instalacije, popeljali vas bomo v svet breakdancea in multimedijske tehnike, program pa bodo popestrili Murat&Jose band, Leaf Fat in nekateri DJ-i. Dogajanje bo s smehom začinil tudi stand-up komedijant Pižama. Dogodek bo obenem tudi odlična priložnost za predstavitev izdelkov vseh sodelujočih, kjer bodo zmagovalni izdelki še posebej nagrajeni!
 
Udeležba na dogodku bo za vse brezplačna, zato ga ne smete zamuditi!

Maša Simič

 


  • DELICIOUS
  • Google
  • RSS
8 x komentirano
  • luka je rekel/-la:

    Unicefu predlagam, da prodajo svojo bajto v šiški in denar namenijo podhranjenim črnčkom….
    Pol se pa lahko pogovarjamo…:)

    • Bor je rekel/-la:

      Če bi bil Tomo Križnar direktor poj ja, bi vsaj vedu da je ves keš za Namen.

    • šifra je rekel/-la:

      nareiti “sistem” pravičnejši…”priveski” sistema..so kaplja v v morje, reševanaj tistega ,kar se povzroča..!
      sej je že križnar vse povedu, so gat “napadl”..!
      kaj pa afere unicefa…ne samo pri nas..?
      ko je enkrat ime “umazanao” se težko očisti…!
      doikler, je samo en otrok neserečen …iz krivdnih razlogov nas vseh je humanost samo “farsa”…..!

    • šifra je rekel/-la:

      ..multimedijski natečaj..lepo vas prosim..”preseravanje”….pre/obje(s)t(n)ih….ki ne vedo, kam s svojo “kreativnostjo”….?!
      dobrota ima drugačno pota “razkritja”…ja pa jade …toliko”reklame” reklame od “unicefa”… vse zgubi svoj “prvinski”pomen…!
      ko “dobrota” postaja “medijska” provokacija…?!

  • Feminist Plut je rekel/-la:

    Dobra

  • lol je rekel/-la:

    bols da fuknes kes v smeti, kot pa ga dajes unicefu oz podobnim organizacijam…

  • kaktus je rekel/-la:

    Strici in tetke iz “UNICEF-a”, “R K ” uporabijo 80% denarja, sicer namenjenega za reveže, za svoje plače ! TONE FONEZZI- TOF je ob neki priliki na TV oddaji za “humaniterce” dejal :” Poznamo jih, kako jim gre in kako živijo, imajo največje vile z bazeni !”
    Lahko je potovati danes v AFRIKO na naš račun, se tam slikati z osmrkanimi, umazanimi otročiči(ali pa te poizkati kje bližje ) in dokumentirati njihovo zagnanost za nekaj dobrega ! Se ti lahko merijo z čutečimi in plemenitimi redovnicami ?

    • šifra je rekel/-la:

      @ KAKTUS.. TOČNO TO SEM IMELA V MILSIH ,KAR SI NAPISU…!
      ..BREZ TOFA IN SLIČNIH ….’?!