Pahor o zmagovalnem duhu zmagovalnega naroda
Predsednik vlade raje besediči o zmagovalnem narodu kot odgovarja na novinarska vprašanja.Predsednik vlade Borut Pahor je na današnji novinarski konferenci spregovoril kar nekaj besed o zmagovalnem in borbenem duhu Petre Majdič na OI in poudaril, da je Petra dober vpliv na celotno javno mnenje, ki mora biti v teh težkih časih zmagovalno. Po koncu konference pa je Pahor kar hitro odvihral iz dvorane, pred tem odgovoril še na vprašanje novinarke POP TV o “aferi” bulmastif, ki jo je preimenoval v “tragedijo“, ostale novinarje pa prezrl. Očitno je, da bo afera oz. tragedija tudi pozitivno vplivala na nekatera politična vprašanja, ki ostajajo v ozadju medijskih luči. Zato na tem mestu ne boste izvedeli odgovora na vprašanje, kaj vlada skriva pred poslanci v zvezi z odprtjem poglavij glede pogajanj Hrvaške z EU, kot je to sunkovito potezo včeraj označil Zmago Jelinčič (SNS) ter vlado in njenega predsednika označil za zblojena.
Borut Pahor je takole pozdravil novinarje na redni četrtkovi tiskovni konferenci:
Vesna Vravnik
bravbo, majdička,
ki zmaguješ brez pomoči koke
KOT SO PAHORJA BRCNILI V RIT in spodili iz slačilnice NOGOMETAŠI, KER SE JE HVALIL Z NJIHOVIMI USPEHI, TAKO NAJ TO STORI MAJDIČ-eva !
SVOJIH USPEHOV PAHOR PAČ NIMA, ZATO SE OBEŠA NA DRUGE !
In kaj pravi “papež”?
http://24ur.com/novice/slovenija/kavcic-smesimo-se-pred-evropo.html
Nenazadnje smo priča stanju, ko tranzicijski tajkuni prenašajo milijarde premoženja v tujino,“ pravi Kavčič
To je bilo dovoljeno le dobrim starim udbovce in oznovcem, a ne FORESTINA?
pahor samo govori ne naredi pa nič,počasi se mi zdi da je samo marijonetka komando ma pa kresalova in senica,saj je vsepovsod zraven na sliki ,da mi gre že na bruhanje
Red Bull ji je dal krila ?_
POZABI, BORAT, POZABI !! ___________ :-))
Pahor se je le oglasil in si pripisal zasluge za olimpijsko kolajno-če kdo tega ne ve-vse
drugo ni pomembno,neverjetno kako hitro je izgubil kompas.
Kaj je reku, nč ni reku. Kaj govoru, nč povedu Tratil čas je naš in svoj, kot zmerom.
kakšno sranje……tale govor, sama stara dobra demagogija, ampak če demagogijo izrablja rdečuh je to seveda lahko le dobro….ha, ha, ha, ha, ha,
To naj Pahorju svojemu partnerju za razvoj Križaniču pove, ki bi rad še naprej omogočal gradbeno-bankirskemu lobiju da nas ima za talce.
Križanič bi se mogu s polomljenimi rebri borit za davkoplačevalce do konca, ne pa da nas Frutek vleče ven iz dreka.
To naj Pahor …
Prišel,videl,izgubil.
Saj ni slab človek, samo slabi ljudje ga obkrožajo in imajo nanj prevelik vpliv, kar pa ne opravičuje njegovega (ne)početja.
samo da je on srečen … ostalo tako ali tako kmalu ne bo več važno pomembno …
..mene ne zanima več Baričevič,niti povezave z dvojcem Senica - Kresal in njun klientelizem ampak dosedanji uspehi te vlade!Vse te afere vladi samo koristijo za prikrivanje stanja.
Uspehov ni.Ali pa sem jih že navedel zgoraj?
http://www.moto-magazin.si/blogi/matjaz-tomazic/prosim_nategujte_nas_z_obcutkom-28267.aspx
po moje je tudi fejst fantina…
samo banda ga najbrž obkroža.
po svoje razumem majstra premiera, da bi rd na hitr slovencm spet vcepu zmagoslavnega duha in podjetnisko zilico po desetletju unicvanja razvojnih projektov na racun donosnega gradbenistva in nerealne rasti cen in dobickov v nepremicninarstvu…ampak cez noc ne gre Mr.premier. priznanje Petri Veliki, bi lah izvedel precej drugac in velik bol premiersko dostojn. ludem ni treba razlagat koga naj majo za zgled. to se zgodi naravno ob pravih ludeh. zmagoslavna miselnost mora bit jedro in motiv vsacga premiera samo po seb. narod rad sledi zgledu. torej? desni delajo ukrepe brez analiz, levi pa delajo cel mandat analize in gruntajo kako bi. a res ni nobenga, k bi znal kak akutni ukrep vn vrzt, k bi bil hkrati del celote? drevesa vs. gozd? idealnih resitev ni, ce prevec sanjaris, bos ostal tm, kjer si bil na zacetk mandata. gremo v psremebe zakonov. jebes sindikate. une samotove delodajalce pa se bolj.
evo vam pahorske zmagoslavne miselnosti
http://www.metacafe.com/watch/1383689/urban_soccer/
Se napihuje!
Pahor, ko ba čas in priložnost ti bom eno okoli kepe pritisnu … Se vidimo …
Mrliški oglednik.
Pahor, kadarkoli, kadarkoli, se pojaviš in odpreš usta, žališ mojo pamet.
Nastopaštvo Mussolinija, brez njegove pameti in organizacijskih sposobnosti.
Cirkusantstvo Huga C., brez nafte.
:)
http://img.rtvslo.si/_up/upload/2010/02/20/64667117_bmali.jpg
Kaj je povedal?