2. julij, 2008 | Urh Maček

Šentviška saga

Pojasnila SCT o odpadanju zaščite v včeraj odprtem predoru.
  • DELICIOUS
  • Google
  • RSS

Direktor operative za področje nizkih gradenj Borut Willenpart je zagotovil, da je šentviški predor varen in normalno prevozen. Odpadel naj bi le en kvadratni meter zaščitnega ometa, v celotnem predoru pa naj bi bilo 13200 kvadratnih metrov takšne požarne zaščite. SCT bo za vse stroške sanacije uveljavljal garancijo pri partnerju iz Anglije.

Borut Willenpart: “Mi, SCT ne more prevzeti odgovornosti, ker pa je to oddal podizvajalcu, kateri jamči za to delo …

Urh Maček

 


  • DELICIOUS
  • Google
  • RSS
8 x komentirano
  • Carlos Contreras je rekel/-la:

    Samo da ne bo odpadlo še 13199 kvadratnih metrov …

  • Štrigon je rekel/-la:

    130.000.000 € / (4 leta * 356 dni) = 90.000 € NA DAN !

    Porabili so 90.000 € na dan, in to 4 LETA !
    Zakaj ? Zato, da sedaj s samokolnicami prevažajo omet po predoru ……..

  • opleteni jež je rekel/-la:

    štrigon, šajtrga je pač začetek in konec vsake gradnje, a kapiraš?
    zidar je z njo začel svojo kariero. prosim, da to upoštevaš in ne blatiš svetlega lika i dela tov. zidara.

  • Tomaž Iskra je rekel/-la:

    Včeraj so šele pregledali…,potem, ko je padelo že dol…,tudi kg materijala, ki pade z višine 10 m na glavo ubije človeka! Pri elektriki je 65tako: samo eno stikalo, kabel…ni priklopljen kot je treba, pa te takoj stisne, posebno , če si dobro ouzemljen! Ja kaj so pa delali nadzorniki do sedaj? Vsak objekt pred odprtjem, dajanjem v javnost in obratovanje je potrebno natančno pregledati! To je odgovornost vsake firme!! Kaj so pa delali za božjo voljo 4 leta?

  • 1tastar je rekel/-la:

    Pravijo, da protipožarni omet ni potreben za varnost. Zakaj pa so ga sploh naročili?

    Pa preprost izračun: 90.000€ = 2.571 vinjet

  • Fonzi je rekel/-la:

    Vsak vaški idiot ve, da izvajalec odgovarja za svoje podizvajalce. Namesto, da bi se SCT posul s pepelom, trobijo bedarije…

  • 1tastar je rekel/-la:

    Zidar za nič ne odgovarja. Če pa, potem gre za pravno zmoto!

  • 1tastar je rekel/-la:

    Pa še Podobnik je podstavil svojo mino: predor nima uporabnega dovoljenja.