4. julij, 2008 | Vesna Lovrec

Minuta molka

V Dravskih elektrarnah minuta molka ob včerajšnji tragediji.
  • DELICIOUS
  • Google
  • RSS

Direktor Dravskih elektrarn d.o.o. Damjan Koletnik je v uvodu današnje novinarske konference, ki je bila prvotno sklicana zaradi predstavitve projekta ČHE na Dravi z daljnovodno povezavo ČHE-RTP Maribor, izrazil obžalovanje ob včerajšnji tragediji na jezu HE Blanca, v kateri je umrlo sedem ljudi, pet pa je še vedno pogrešanih. Prisotne je pozval k minuti molka za umrle.

Koletnik tudi o tem, ali se lahko podobna tragedija zgodi tudi na reki Dravi:

Sožalje svojcem in prijateljem umrlih.

Vesna Lovrec

 


  • DELICIOUS
  • Google
  • RSS
1 x komentirano
  • tinko je rekel/-la:

    Pa to je neverjetno, kako je ta od Janše nastavljeni avtomehaničar pameten.