8. maj, 2010 | Jaka Tomc

Pahor se je kljub žvižgom sprehodil med študenti

Objemanje, rokovanje, šale, mahanje in poljubljanje na Škisovi tržnici.
  • DELICIOUS
  • Google
  • RSS

Premier Borut Pahor se je po čustvenem in žvižgov polnem nagovoru na Škisovi tržnici podal med študente in študentke in jih navdušeno pozdravljal, objemal in poljubljal.

 


  • DELICIOUS
  • Google
  • RSS
13 x komentirano
  • Yaran je rekel/-la:

    Kako toplo, kot kaksen oce ;), predstavljaj si zdej JJ ja, da poljubi roko neki deklici, hehe Darth Wader scena. Pahy radi te mamo. :D

    • CVEK je rekel/-la:

      MEFISTO, NE BODO PRIZNALI, DA JIM JE BILO NABOLJŠE, UDOBNEJŠE ZA ČAS VLADE JANEZA JANŠE IN MINISTRA DR. BAJUKA, TAKRAT DENARJI NI NIKOLI ZMANJKALO ! SEDAJ PA SE UKINJAJO OTROŠKI DODATKI, MALICE OTROKOM, DIJAKOM ITD…
      ŠTUDENTARIJA, ŠE KRI BOSTE SCALI, AMPAK PRIZNALI PA NE, DA JE BILO POD JANŠO BOLJŠE , PA TUDI VOLILI GA NE BOSTE, KER STE V ŠOLAH, PREDAVANJIH SLIŠALI, DA JE “DIKTATOR” ! RAJŠI SKUPINSKO POCRKAMO , K*NEDE !!!

  • Dvorni pisar z licenco je rekel/-la:

    Tako obnašanje ni več znak ponesrečene PR strategije.

    To je klic na pomoč.

  • Forestina je rekel/-la:

    Bono :)

  • Forestina je rekel/-la:

    Menda v Afganistanu še vedno lovimo Al Kaido. To pravi zunanji minister.

    Stanje mentalne higijene v vladi je pod vsakim nivojem.

  • [...] This post was mentioned on Twitter by Vest. Vest said: Pahor se je kljub žvižgom sprehodil med študenti: Objemanje, rokovanje, šale, mahanje in poljubljanje na Škisovi t… http://bit.ly/auC8wC [...]

  • WHMH je rekel/-la:

    jaz sem se skoraj zjokal od sreče. res je že posrečen tale naš premierček …

  • WHMH je rekel/-la:

    jaz mam tega pahorčka že res počasi zadosti ….

  • otmar je rekel/-la:

    človek je velik skorej dva metra, kdo pa bi se mu upal kaj grdega v obraz rečt :)

  • MEFISTO je rekel/-la:

    Trpite, kar ste volili, to imate!

  • golijat je rekel/-la:

    Kaj ti pomaga rokovanje poljubljanje in lepe besede,če ti v hrbet zasadi nož.Hinavščina,ki je ni za primerjat in ne vem kje se še kaj takega dogaja.Slovenci zbudite se.

  • CVEK je rekel/-la:

    MEFISTO, NE BODO PRIZNALI, DA JIM JE BILO NABOLJŠE, UDOBNEJŠE ZA ČAS VLADE JANEZA JANŠE IN MINISTRA DR. BAJUKA, TAKRAT DENARJI NI NIKOLI ZMANJKALO ! SEDAJ PA SE UKINJAJO OTROŠKI DODATKI, MALICE OTROKOM, DIJAKOM ITD…
    ŠTUDENTARIJA, ŠE KRI BOSTE SCALI, AMPAK PRIZNALI PA NE, DA JE BILO POD JANŠO BOLJŠE , PA TUDI VOLILI GA NE BOSTE, KER STE V ŠOLAH, PREDAVANJIH SLIŠALI, DA JE “DIKTATOR” ! RAJŠI SKUPINSKO POCRKAMO , K*NEDE !

  • Novica je rekel/-la:

    preberite si spodnji članek z naslovom
    V sloveniji le še gospodarji in sužnji

    http://dnevnik.si/nedeljski_dnevnik/aktualno/1042358653