8. maj, 2010 | Jaka Tomc

SDS: Ne nasprotujemo gradnji športnega parka Stožice

Tanko je prepričan, da gradnja ni dovolj transparentna.
  • DELICIOUS
  • Google
  • RSS

Vodja poslanske skupine SDS Jože Tanko je komentiral nepravilnosti v zvezi z gradno športnega parka Stožice. Ob tem je zanikal, da bi njegova stranka nasprotovala gradnji športnih ali kulturnih objektov.

 


  • DELICIOUS
  • Google
  • RSS
13 x komentirano
  • konec je rekel/-la:

    kar krulite komunajzerji prefarbani, saj ste samo tega sposobni

    • Osama You Know Who je rekel/-la:

      Od kdaj pa je tebi na poti stranka nekoč najvišjega mladinskega komunističnega funkcionarja?

    • KAKTUS je rekel/-la:

      Še eno nevzdržno finančno breme za ljubljansko mestno občino, tega se očitno nihče ne zaveda, tudi DRR. ECONOMIE JANKOVIĆ NE, TAKRAT PA ON NE BO VEČ ŽUPAN !!!

    • CVEK je rekel/-la:

      Kaktus, imaš prav, problem bo tudi vzdrževanje glomaznih objektov, saj vidite v kakšnem stanju je dvorana “TIVOLI” pod patronatom JANKOVIĆA !
      BOG MU POMAGAJ !

  • Mimi je rekel/-la:

    Saj ni res, pa je: “SDS: ne nasprotujemo…”
    ?
    Pih! ;o)

    • Mirjana je rekel/-la:

      ..sds ne nasprotujejo gradnji športenga parka Stožice…sicer pa so načeloma proti.. …

    • Mimi je rekel/-la:

      Mirjana, saj vem. Itak. ;o)) (*jasno da so načeloma proti)
      Samo je bilo tako nenavadno to prebrati, da sem morala prav izpostavit. ;)

  • [...] This post was mentioned on Twitter by Vest. Vest said: SDS: Ne nasprotujemo gradnji športnega parka Stožice: Tanko je prepričan, da gradnja ni dovolj transparentna. http://bit.ly/aeMlxk [...]

  • nemesis je rekel/-la:

    Jaz pa hočem obnovljen Plečnikov stadion…

  • klobasar je rekel/-la:

    kje bo sedaj potekala belogardistična prisega pod naslednjim okuptorjem na Plečniku ali v stožicah?

  • Fructal je rekel/-la:

    Ne nasprotujejo???? Pa sej delajo same probleme… še lažejo povrhu vsega.

  • simpatikus komunalis je rekel/-la:

    Tanko Kočevje in kočevsko ti gre u maloro ti se pa brigaš za štadion na barju.

  • angie je rekel/-la:

    Večjega sprenevedanja, kot je tale tankovščina, še ne.
    Fantje iz sds so porazdelili poligone, kjer je treba sesuvati vse, kar se pozitivnega dogaja v Sloveniji.
    Tankotov domet je očitno ljubljanski stadion in bodoča dvorana Leona Štuklja.

    Škoda, ker si ju v nedeljo ni ogledal.